Antyki i starocia
Kolekcjonowanie i handel antykami

Skupujesz auta? To ogłoszenie dla Ciebie

Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Imię i nazwisko: Janusz Kowal
Kontakt mailowy: kowaljanek@tlen.pl
Opis:
Witam serdecznie, chciałbym zaproponować wszystkim osobom które to profesjonalnie zajmują się handlem samochodami do stanięcia w konkursie na kupno mojego autka. Pragnę zaproponować wam naprawdę dobrej klasy samochód, w naprawdę super cenie. Jeżeli zatem wiecie na czym polega profesjonalny handel, jak wyglądają profesjonalne negocjacje to proszę o napisanie do mnie, proszę o przygotowanie kompletnej oferty, tak abym mógł w ostatecznym etapie skontaktować się tylko z najlepszymi. Pozdrawiam i zapraszam do stanięcia w szranki.


Imię i nazwisko: Piotr Kalafior
Treść:
Witaj, jeżeli chodzi o skup aut to nie mam zamiaru tutaj szafować wielkimi słowami. Po prostu sprawdź osobiście co posiada firma Master Auto, sprawdź naszą kompletną propozycję jeżeli chodzi o sprawy związane ze skupem aut. Tutaj informacje – skup aut Wrocław. Pozdrawiam


Imię i nazwisko: Michał Prabucki
Treść:
Dzień dobry panu, firma Ikar Autko zaprasza do zapoznania się z kompletną ofertą. Oferuje panu skorzystanie z najlepszych możliwości jeżeli chodzi o skup aut. Oferuje że kupując u nas auto nie będzie pan w jakikolwiek sposób zawiedziony. Kupno auta w naszej firmie to naprawdę doskonała okazja!

Comments are closed.